Jesteśmy firmą zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz komercyjnych oraz mieszkań i domów prywatnych.  Każdy projekt jest dokładnie przemyślany, indywidualny oraz jedyny w swoim rodzaju. Wykorzystujemy najnowsze trendy wykończenia i wyposażenia wnętrz. 

     Naszą pasją jest tworzenie oryginalnych rozwiązań projektowych, dopasowanych do Państwa potrzeb.  Z tego też względu aranżacja wnętrz, którą proponujemy jest indywidualna i niepowtarzalna.Dzięki naszej wiedzy potrafimy stworzyć miejsca o odpowiednim klimacie dla ich funkcji i atmosferze sprzyjającej dobremu samopoczuciu.

 

     Pracujemy na najnowszym programie. to dzięki niemu, w krótkim czasie będą mogli państwo zobaczyć jak będzie wyglądał dom, mieszkanie, czy dowolne pomieszczenie po remoncie lub wykończeniu. Wizualizacja 3d daje nam możliwość realnego zobaczenia pomieszczenia przed rozpoczęciem prac jak również pozwala na dokładną wycenę prac przez firmy wykonawcze.

To zaoszczędzi Państwa czas i pieniądze, który trzeba poświecić na wybranie materiałów i urządzeń. Pozwoli Państwu na podjęcie właściwej decyzji i uniknięciu kosztownych poprawek w fazie wykańczania .

 

   Jeśli wystrój pomieszczenia ma spełniać wymagania zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Po pierwsze, musimy wziąć pod uwagę potrzeby mieszkańców domu, ich wiek, zainteresowania i styl życia. Ta wiedza pozwoli nam podjąć decyzje dotyczące organizacji przestrzeni, rozmiarów poszczególnych pomieszczeń oraz Ich układu względem siebie.


   Niezależnie od stylu, jaki chcemy nadać Waszemu domowi, zasadnicze znaczenie dla podniesienia jakości życia będzie miała jego funkcjonalność. Należy rozważyć rozplanowanie i wzajemny układ pomieszczeń oraz lokalizację okien i oświetlenie, nie zapominając o tym, do czego każde z tych miejsc będzie służyć. Znalezienie równowagi pomiędzy różnymi pomieszczeniami oraz Ich wspólnego motywu, tworzącego ogólne wrażenie harmonii, będzie wyzwaniem, niezbędnym, by osiągnąć poczucie komfortu i zadowolenia.